Witam serdecznie!!!

Nazywam się Piotr Dziadosz i jestem doradcą w Grunwaldzka KREDYTY. Jest mi niezmiernie miło, że gościsz na naszej stronie. W razie potrzeby chętnie posłużę swoją wiedzą i 10-letnim doświadczeniem w branży finansowej. 

Potrzebujesz bezpłatnej porady? Chcesz wybrać produkt najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań?  Dzwoń śmiało lub przyjdź do naszego biura! Masz moją gwarancję, że dołożę wszelkich starań aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Piotr Dziadosz

Rozliczenie podatku i zasiłków za pracę za granicą

Pracowałeś za granicą? Sprawdź czy nie należy Ci się zwrot podatku i wypłata zasiłków. Przyjdź do nas i powierz nam wykonanie bezpłatnej kalkulacji. 

Rozliczenie podatku z Wielkiej Brytanii we większości przypadków nie jest obowiązkowe. Jednak zawsze warto sprawdzić czy nie przysługuje zwrot. Nie musisz obawiać się formalności! Nasz doradca pomoże wypełnić dokumenty. 

Jeżeli pracowałeś zw. self-employment (samozatrudnienie – CIS) lub self-assessment (status samorozliczenia) to rozliczenie podatku z Wielkiej Brytanii jest obowiązkiem. Rozliczamy również podatki za pracę w Anglii, Szkocji oraz Irlandii.

Możemy rozliczyć aż 5 lat wstecz. Przyjdź do naszego biura weź z sobą Dokument P45 lub Dokument P60 lub Payslipy lub Statement of earnings lub Invoice. Wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację a jeśli się zdecydujesz na rozliczenie to pomożemy wypełnić dokumenty z zajmiemy się formalnościami.

Jeżeli pracowałeś w Belgii to masz obowiązek rozliczyć się z podatku w tym kraju. Jeżeli posiadasz współmałżonka to ciąży na Tobie obowiązek wspólnego rozliczenia. Ponadto obowiązkowe jest udzielenie odpowiedzi na każde wezwanie wysłane z belgijskiego Urzędu. Przyjdź do nas a wykonamy bezpłatną kalkulację czy przysługuje Ci zwrot podatku. Jeżeli posiadasz dzieci to również masz prawo do zasiłku (Kinderbijslag) nawet do 5 lat wstecz. Dokumenty potrzebne do rozliczenia to:kopia Loonfiche (Fiche),  Loonbrief lub Individual Rekening,  oraz inne dokumenty, które otrzymałeś podczas zatrudnienia w Belgii, potwierdzenia rocznych dochodów i potrąconych podatków z innych krajów niż Polska i Belgia, kopie wszystkich PIT-ów które posiadasz np. PIT11, PIT12, PIT40, unijne akty: urodzenia dziecka i małżeństwa.

Co prawda nie każda osoba pracująca w Niemczech ma obowiązek rozliczyć się z podatku, ale rozliczenie jest niezbędne aby uzyskać zwrot podatku. Możesz rozliczyć się indywidualnie lub wspólnie z współmałżonkiem. Chętnie podpowiemy która wersja będzie dla Ciebie bardziej opłacalna oraz wykonamy bezpłatną kalkulację. Dokumenty jakie będą przydatne do rozliczenia to Lohnsteuerbescheinigung, Abrechnung der Netto Brutto Bezuge, Lohnsteuerbescheinigung, Zaświadczenie o dochodach w Polsce na druku EU/EOG. Przydatne może być również dostarczenie kopii Identifikationummer oraz Anmeldung. Oprócz podatku możemy również uzyskać dla Ciebie zasiłek na dziecko Kindergeld.

Osoby, które otrzymały wezwanie z holenderskiego Urzędu mają obowiązek rozliczyć podatek. Nawet jeśli nie otrzymałeś takiego wezwania warto sprawdzić czy przysługuje Ci zwrot. Wstępną kalkulację wykonamy dla Ciebie bezpłatnie. Dokumenty jakie będą niezbędne do rozliczenia podatku z Holandii to: Jaaropgaaf, Jeżeli w danym roku podatkowym Twoje dochody z Holandii stanowiły 90% dochodów ze wszystkich krajów to będzie wymagane również dostarczenie zaświadczenia  z polskiego US o wysokości dochodów.

Pracowałeś w Irlandii i chciałbyś odzyskać swój nadpłacony podatek. Przyjdź do nas. Wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację, abyś wiedział ile podatku możesz odzyskać a gdy się zdecydujesz na naszą pomoc to uruchomimy procedurę odzyskania podatku. Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku z Irlandii to Dokument P45 lub Dokument P60 lub Payslip lub Universal Social Charge. 

Rozliczenie podatku z Austrii jest obowiązkowe jeśli jesteś rezydentem tego kraju.  Nawet jeśli nie masz obowiązku rozliczać się z podatku w Austrii zawsze warto sprawdzić czy nie należy się zwrot. Wstępna kalkulacja jest bezpłatna. Dokumenty jakie są potrzebne do rozliczenia to kopia Lohnzettel (L16), zaświadczenie o dochodach w Polsce EU/EEA. Oprócz zwrotu podatku możemy również pozyskać dla Ciebie dodatki  i ulgi takie jak: Kinderbetreuungsgeld, Kinderfreibetrag, Kinderabsetzbetrag (KAB), Arbeitsmittel, Kosten für doppelte Haushaltsführung und Familienheimfahrten, Pendlerpauschale, Mehrkindzuschlag.

Każd osoba pracująca legalnie w Danii ma obowiązek rozliczenia się z tamtejszym fiskusem. Często zdarza się tak, że Urząd automatycznie dokonuje rozliczenia. Nie zawsze takie rozliczenie jest korzystne dla podatnika i nie uwzględnia wszelkich ulg i dodatków. Dlatego warto zlecić nam bezpłatną kalkulację. Nawet jeśli otrzymałeś decyzję podatkową z duńskiego Urzędu Skarbowego to na odwołanie masz aż 3 lata. We wielu przypadkach można zmniejszyć kwotę niedopłaty lub zwiększyć kwotę zwrotu. Chętnie pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.  

Bezpłatna kalkulacja

Z nami rozliczysz podatek korespondencyjnie!

Aby zlecić rozliczenie podatku i uzyskanie zasiłków za pracę za granicą nie musisz nawet przychodzić do naszego biura. Wszelkie czynności możemy wykonać korespondencyjne. Po wykonaniu bezpłatnej  kalkulacji otrzymasz od nas niezbędne formularze, które należy wypełnić podpisać i wysłać pocztą tradycyjną do naszego biura, abyśmy mogli rozpocząć procedurę zwrotu podatku za pracę za granicą. 

Zwrot podatku za pracę za granicą

Poznaj kilka powodów dlaczego warto właśnie nam zlecić zwrot prowizji za pracę za granicą.

Poproś o kontakt

Kredyty Przeworsk - kontakt

Opinie z Facebook

Grunwaldzka Kredyty
5.0
powered by Facebook
Dusan Ullic
Dusan Ullic
2022-02-21T08:01:59+0000
Potrzebujesz prawdziwego pożyczkodawcy, skontaktuj się z tym adresem e-mail poniżej oceaniclendersplc@outlook.com lub... WhatsApp pod numerem +18552127002, aby uzyskać więcej informacji.read more
Michalina Przemek
Michalina Przemek
2016-05-29T08:07:45+0000
Polecam 🙂 Szczególnie osobom, dla których kwestie pożyczek, czy kredytów wydają się skomplikowane i boją się same... podjąć decyzję 😉read more
Domański Mateusz
Domański Mateusz
2016-05-26T14:17:52+0000
Prawdziwi profesjonaliści, którzy chętnie pomagają oraz szczegółowo tłumaczą warunki 🙂 Szczerze polecam 🙂
Marek Karolak
Marek Karolak
2016-05-25T11:30:14+0000
Polecam 🙂
Tomasz Małysz
Tomasz Małysz
2016-05-24T16:40:48+0000
Jak ktoś potrzebuje pieniędzy i szuka sprawdzonej firmy, to szczerze polecam. Wszystko załatwione szybko, bezpiecznie i... z pomocą doradcy. Ja jestem bardzo zadowolony.read more
Róża Woźniak
Róża Woźniak
2016-05-20T10:45:58+0000
Wszystkie formalności załatwiono w ekspresowym tempie, dziękuję i polecam 🙂
Izabella Dudziak
Izabella Dudziak
2016-05-18T06:41:30+0000
Życzliwa obsługa, wszystko zrozumiale wytłumaczone. Polecam 🙂
Next Reviews
0 +

Tyle wniosków wysłaliśmy dla naszych klientów

0 +

Tyle umów zostało sfinalizowanych

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia w finansach