Konto w Santander Banku jest idealne dla osób które nie lubią długo czekać aż przelewane przez nich środki trafią do odbiorcy. Jest to jedyny bank w Polsce który przelewy natychmiastowe realizuje za darmo. Teraz nie dość, że można zaoszczędzić na przelewach natychmiastowych to jeszcze można zgarnąć niemałą premię. Wszystko dzięki promocji konta „Jakie chcę” w Santander Banku. Do zgarnięcia jest 300 zł za otwarcie konta, dodatkowe 300 zł zwrotu za wykonane rachunki oraz po 50 zł za polecenie nowej osoby, która otworzy rachunek w tym banku. Warto się pospieszyć bo aby skorzystać z promocji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta w Santander Bank nie później niż 30.04.2021.

Jak otrzymać premię za otwarcie konta w Santander Bank?

 1. Otwórz konto w Santander Bank najpóźniej do 30.04.2021

  Aby otrzymać premię musisz złożyć wniosek o otwarcie konta bankowego w Santander Bank korzystając z tego z tego linku. Podczas składania wniosku nie zapomnij zaznaczyć wszystkich zgód marketingowych, aby nie było problemu z odbiorem nagrody.

 2. Podpisz umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 15.05.2021

  Po podpisaniu umowy będziesz mógł zalogować się na swoje nowe konto bankowe. Podczas pierwszego logowania nie zapomnij zaznaczyć zgody na kontakt drogą elektroniczną. To bardzo ważna aby Santander mógł Ci wypłacić nagrodę.

 3. W każdym z trzech następujących po sobie miesięcy ( maj, czerwiec, lipiec) wykonaj następujące 3 warunki:

  – Zaloguj się na swoje konto w Santander w aplikacji mobilnej
  – Wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych wydaną do konta kartą lub BLIK-iem o wartości nie mniejszej niż 10 zł
  – W każdym z 3 kolejnych miesięcy zapewnij wpływ na konto w Santander na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł. Wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub konta innej osoby. Zaraz po zaksięgowaniu tych środków na koncie możesz je wycofać.

Kiedy Santander Bank wypłaci premię?

Pierwszą część premii w kwocie 50 zł otrzymasz najpóźniej do 30.06. 2021 a drugą część bank wypłaci na Twoje konto najpóźniej do 31.08.2021.

Jak otrzymać zwrot od Santander Banku za opłacone rachunki?

Po otwarciu konta przez najbliższe 12 miesięcy bank będzie Ci zwracał 1 procent od kwoty zapłaconych rachunków za gaz, prąd, internet, telewizję lub telefon. Maksymalna kwota miesięcznego zwrotu nie może być wyższa niż 25 zł więc łatwo policzyć, że maksymalnie od banku możesz otrzymać 300 zł w ciągu roku. Aby otrzymać zwrot wystarczy zrobić zdjęcie rachunku i wysłać do banku przy pomocy specjalnego formularza.

50 zł za polecenie

Polecając konto innym osobom możesz otrzymać od Santander Bank 50 zł za każdą poleconą osobę.

Czy warto wziąć udział w promocji kont bankowych w Santander?

Moim zdaniem warto wziąć udział w tej promocji. Warunki nie sa wygurowane i z pewnością spełniasz je każdego miesiąca przy codziennym korzystaniu z konta. Tak więc bez dużego wysiłku możesz otrzymać od Santander Bank 250 zł, które wydasz na co tylko zechcesz

Ile kosztuje konto „Jakie chcę” w Santander Bank?

Nagroda nagrodą, ale zastanawiasz się na pewno jakie sa opłaty za prowadzenie konta. Jeżeli na konto będzie w danym miesiącu wpływ minimum 500 zł i przynajmniej raz zapłacisz kartą lub blikiem to możesz się cieszyć darmowym kontem bankowym. Jeśli nie spełnisz tych warunków to bank może naliczyc opłatę za prowadzenie konta i kartę w kwocie 14 złotych. Jednak zauważ, że spełnienie samo spełnienie warunków promocji gwarantuje Ci brak naliczania opłat. Otwarcie konta, internetowe przelewy zwykłe i ekspresowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty a także wpłaty i wypłaty w bankomatach należących do Santander Bank masz za darmo.

A co gdy konto w Santander się nie spodoba?

Ja uważam że konto w Santander warto posiadać. Ważnym srgumentem są darmowe przelewy ekspresowe, które w innych bankach kosztują średnio 5zł za każdy przelew. Natomiast zdaję sobie sprawę, że z gustami się nie dyskutuje i z różnych przyczyn konto może Ci nie przypaść do gustu. Wtedy możesz je po prostu zamknąć… Premia uzyskana w promocji konta nie zobowiązuje Cię w żaden sposób do dalszego korzystania z rachunki w Santander.