Witam serdecznie!!!

Nazywam się Piotr Dziadosz i jestem doradcą w Grunwaldzka KREDYTY. Jest mi niezmiernie miło, że gościsz na naszej stronie. W razie potrzeby chętnie posłużę swoją wiedzą i 10-letnim doświadczeniem w branży finansowej. 

Potrzebujesz bezpłatnej porady? Chcesz wybrać produkt najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań?  Dzwoń śmiało lub przyjdź do naszego biura! Masz moją gwarancję, że dołożę wszelkich starań aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Piotr Dziadosz

Pożyczki pozabankowe w Przeworsku

Szukasz pożyczki pozabankowej? Nie chcesz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach? Chciałbyś otrzymać pożyczkę na sam Dowód? Zależy Ci na czasie? Przyjdź do nas!

Bogata oferta pożyczek pozabankowych

W naszym biurze kredytowym znajdziesz wiele ofert pożyczek pozabankowych. Doradca bezpłatnie pomoże wybrać pożyczkę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. 

Poznaj zalety pożyczki pozabankowej

Czy tego typu finansowanie jest bezpieczne?

Prowadzimy biuro kredytowe już od wielu lat i dobro klienta jest dla nas najważniejsze. Wielu klientów do nas powraca a także poleca nasze usługi swoim najbliższym. Do współpracy wybieramy tylko legalnie działające podmioty. Od każdej zawieranej w naszym biurze umowy możesz odstąpić w ciągu 14 dni. Ponadto doradca wyjaśni wszystkie kwestie związane z pożyczką oraz odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. W trosce o dobro naszych klientów nie wprowadziliśmy do oferty żadnych pożyczek z zastawem hipotecznym. 

W naszej ocenie korzystanie ze sprawdzonych pożyczek pozabankowych jest w pełni bezpieczne. Zarówno z kredytów bankowych jak i pozabankowych zawsze jednak warto korzystać z rozwagą analizując wcześniej swoją sytuację finansową.

Kredyty i pożyczki w Przeworsku

Szukasz kredytu lub pożyczki w Przeworsku? Serdecznie zapraszamy do naszego biura. U nas znajdziesz wiele ofert nie tylko banków ale również innych instytucji finansowych. Doradca bezpłatnie pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. 

Poproś o kontakt

Kredyty Przeworsk - kontakt

Opinie z Facebook

Grunwaldzka Kredyty
5.0
powered by Facebook
Michalina Przemek
Michalina Przemek
2016-05-29T08:07:45+0000
Polecam 🙂 Szczególnie osobom, dla których kwestie pożyczek, czy kredytów wydają się skomplikowane i boją się same... podjąć decyzję 😉read more
Domański Mateusz
Domański Mateusz
2016-05-26T14:17:52+0000
Prawdziwi profesjonaliści, którzy chętnie pomagają oraz szczegółowo tłumaczą warunki 🙂 Szczerze polecam 🙂
Marek Karolak
Marek Karolak
2016-05-25T11:30:14+0000
Polecam 🙂
Tomasz Małysz
Tomasz Małysz
2016-05-24T16:40:48+0000
Jak ktoś potrzebuje pieniędzy i szuka sprawdzonej firmy, to szczerze polecam. Wszystko załatwione szybko, bezpiecznie i... z pomocą doradcy. Ja jestem bardzo zadowolony.read more
Róża Woźniak
Róża Woźniak
2016-05-20T10:45:58+0000
Wszystkie formalności załatwiono w ekspresowym tempie, dziękuję i polecam 🙂
Izabella Dudziak
Izabella Dudziak
2016-05-18T06:41:30+0000
Życzliwa obsługa, wszystko zrozumiale wytłumaczone. Polecam 🙂
Next Reviews
0 +

Tyle wniosków wysłaliśmy dla naszych klientów

0 +

Tyle umów zostało sfinalizowanych

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia w finansach