Pożyczka na milion

Czy można otrzymać milion złotych pożyczki pozabankowej? Oczywiście! Można otrzymać nawet 7 milionów i więcej. Oczywiście takiej pożyczki nie otrzymasz na sam dowód osobisty (tak jak większość naszych ofert) ale tego typu finansowanie musi być odpowiednio zabezpieczone. Najczęściej pożyczka na milion i więcej jest zabezpieczona hipoteką.

Kto pożycza miliony?

Z milionowych pożyczek najczęściej korzystają duże przedsiębiorstwa produkcyjne, hotele, sieci restauracji, deweloperzy a nawet tzw flipy (osoby kupujące nieruchomości w celu dalszej odsprzedaży po remoncie).  

Zalety prywatnej pożyczki pod zastaw hipoteki

  • Pożyczka prywatna pod zastaw hipoteki nie jest widoczna w BIK
  • Idealnie rozwiązanie jako finansowanie pomostowe. Przykładowo: firma nie może otrzymać kredytu bankowego bo ma zaległości w US i ZUS. Prywatną pożyczką spłaca zadłużenie składa wniosek o kredyt w banku i środkami z tego kredytu zamyka pożyczkę hipoteczną.
  • Możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów,
  • Krótki czas oczekiwania na wydanie decyzji i wypłatę środków – zwykle 4-10 dni.
  • Indywidualne i elastyczne podejśce do zdolności kredytowej.

Jak skorzystać z pożyczki w kwocie miliona złotych i więcej?

Aby skorzystać z oferty tego typu pożyczki skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem telefonu 532 565 555. Doradca zapozna się z potrzebami Twojej firmy, dobierze najlepsze rozwiązanie i pomoże załatwić wszelkie formalności.