Witam serdecznie!!!

Nazywam się Piotr Dziadosz i jestem doradcą w Grunwaldzka KREDYTY. Jest mi niezmiernie miło, że gościsz na naszej stronie. W razie potrzeby chętnie posłużę swoją wiedzą i 10-letnim doświadczeniem w branży finansowej. 

Potrzebujesz bezpłatnej porady? Chcesz wybrać produkt najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań?  Dzwoń śmiało lub przyjdź do naszego biura! Masz moją gwarancję, że dołożę wszelkich starań aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Piotr Dziadosz

Kredyty hipoteczne w Przeworsku

Marzysz o kupnie własnego mieszkania lub domu ale nie dysponujesz wystarczającą gotówką? Kredyt mieszkaniowy pomoże te marzenia zrealizować. 

Przysłowie mówi, że od przybytku głowa nie boli. Jednak wiele banków posiada kredyty mieszkaniowe i przy wyborze najlepszej oferty może rozboleć głowa. Jak sprawdzić który bank oferuje najlepszy kredyt hipoteczny? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Oferty banków często się zmieniają a kredyt należy dopasować do indywidualnych potrzeb. Ten kredyt który jest dobry dla pani Nowakowej niekoniecznie będzie idealnym wyborem dla pana Kowalskiego. Dlatego przy wyborze kredytu hipotecznego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego doradcy.  

Nie szukaj w ciemno! Przyjdź do nas! Znajdziemy dla Ciebie kredyt mieszkaniowy najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb!

Czym jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem długoterminowym udzielanym przez banki na zakup nieruchomości. Tego typu kredytem możesz sfinansować zakup domu z rynku pierwotnego lub wtórnego, zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego, budowę domu, zakup działki budowlanej, lub zakup lokalu użytkowego.

Aby otrzymać kredyt hipoteczny musisz posiadać wkład własny. Oznacza to, że bank nie sfinansuje w całości nieruchomości którą masz zamiar kupić tylko np. w 80 procentach. Pozostałe 20 procent musisz pokryć ze środków własnych.  

Zakupiona nieruchomość stanowi zabezpieczenie kredytu aż do momentu jego całkowitej spłaty. 

Jak długo trzeba czekać na przyznanie kredytu mieszkaniowego?

O ile w przypadku kredytów gotówkowych bank wydaje decyzje niemalże od ręki to w przypadku kredytów hipotecznych czas oczekiwania na decyzję jest znacznie dłuższy. Bank na wydanie decyzji kredytowej ma 21 dni od momentu złożenia wszystkich potrzebnych dokumentów, ale w praktyce ten czas może zostać wydłużony.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszego doradcy?

Kredyt mieszkaniowy to zobowiązanie na bardzo długo okres. Dlatego warto wybrać najlepszą ofertę. Jeżeli nie masz doświadczenia w branży finansowej warto zasięgnąć z bezpłatnej pomocy profesjonalisty.

Poproś o kontakt

Kredyty Przeworsk - kontakt

Opinie z Facebook

Grunwaldzka Kredyty
5.0
powered by Facebook
Michalina Przemek
Michalina Przemek
2016-05-29T08:07:45+0000
Polecam 🙂 Szczególnie osobom, dla których kwestie pożyczek, czy kredytów wydają się skomplikowane i boją się same... podjąć decyzję 😉read more
Domański Mateusz
Domański Mateusz
2016-05-26T14:17:52+0000
Prawdziwi profesjonaliści, którzy chętnie pomagają oraz szczegółowo tłumaczą warunki 🙂 Szczerze polecam 🙂
Marek Karolak
Marek Karolak
2016-05-25T11:30:14+0000
Polecam 🙂
Tomasz Małysz
Tomasz Małysz
2016-05-24T16:40:48+0000
Jak ktoś potrzebuje pieniędzy i szuka sprawdzonej firmy, to szczerze polecam. Wszystko załatwione szybko, bezpiecznie i... z pomocą doradcy. Ja jestem bardzo zadowolony.read more
Róża Woźniak
Róża Woźniak
2016-05-20T10:45:58+0000
Wszystkie formalności załatwiono w ekspresowym tempie, dziękuję i polecam 🙂
Izabella Dudziak
Izabella Dudziak
2016-05-18T06:41:30+0000
Życzliwa obsługa, wszystko zrozumiale wytłumaczone. Polecam 🙂
Next Reviews
0 +

Tyle wniosków wysłaliśmy dla naszych klientów

0 +

Tyle umów zostało sfinalizowanych

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia w finansach