Witam serdecznie!!!

Nazywam się Piotr Dziadosz i jestem doradcą w Grunwaldzka KREDYTY. Jest mi niezmiernie miło, że gościsz na naszej stronie. W razie potrzeby chętnie posłużę swoją wiedzą i 10-letnim doświadczeniem w branży finansowej. 

Potrzebujesz bezpłatnej porady? Chcesz wybrać produkt najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań?  Dzwoń śmiało lub przyjdź do naszego biura! Masz moją gwarancję, że dołożę wszelkich starań aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Piotr Dziadosz

Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne Przeworsk

Szukasz kredytu gotówkowego w Przeworsku? Chciałbyś skonsolidować swoje obecne pożyczki i kredyty przyjdź do nas!Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę spośród wielu banków. 

Twój bank odmówił kredytu? Przyjdź do nas!

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że oferty kredytowe poszczególnych banków są podobne lub takie same. Jednak występują znaczne różnice nie tylko pod względem cenowym ale również w przyznawalności kredytów. Jeden bank chętnie daje rolnikom inny bank woli emerytów i rencistów a jeszcze inny preferuje klientów, którzy pracują na umowę o pracę. Jeden bank zaakceptuje niewielkie opóźnienia na historii kredytowej a inny odrzuca wnioski klientów, którzy mieli opóźnienia w spłacie innych kredytów. To że otrzymałeś odmowę w jednym banku nie oznacza że inny bank również odrzuci Twój wniosek o kredyt. 

Czy warto szukać kredytu lub pożyczki metodą "chybił - trafił"?

Poszukując „na ślepo” kredytu w różnych bankach we większości przypadków może tylko zaszkodzić. Podczas składania wniosku o kredyt każdy bank wysyła zapytanie do Biura Informacji Kredytowej. Informacja o takim zapytaniu pozostaje w BIK i kolejny bank widzi zapytania z poprzednich banków. Im jest więcej w takich zapytań tym szansena otrzymanie kredytu są mniejsze. W praktyce wygląda to tak, że jeżeli w pierwszych trzech bankach otrzymałeś odmowę udzielenia kredytu to w czwartym banku i kolejnych istnieje spora szansa, że otrzymasz decyzję odmowną lub gorszą ofertę nawet jeśli byłbyś idealnym klientem dla danego banku. 

Różnice w wymogach dokumentacyjnych i wyliczaniu dochodu

W jednym banku otrzymasz kredyt na PIT-11 w innym potrzebujesz zaświadczenie od pracodawcy, jeszcze inny poprosi o wpływy wynagrodzenia na konto bankowe. Są też banki, gdzie nie musisz przedstawiać dokumentów dochodowych. Również sposoby wyliczania dochodu i obliczania zdolności kredytowej mogą być różne w zależności od banku. 

Poznaj 5 powodów dlaczego warto skorzystać a pomocy doradcy!

Jak wygląda współpraca z naszym doradcą?

Przyjdź do naszego biura w Przeworsku i powiedz jakiego kredytu potrzebujesz.

  1.  
  2. Doradca na podstawie rozmowy oceni gdzie masz realne szanse na otrzymanie finansowania.
  3.  
  4. Doradca wprowadzi wniosek do systemu bankowego i w przypadku decyzji pozytywnej poinformuje Cię jakie dokumenty należy dostarczyć.
  5.  
  6. Po ostatecznej akceptacji przez bank doradca podpisze z Tobą umowę
  7.  i  nastąpi wypłata środków. 

Kredyty i pożyczki w Przeworsku

Szukasz kredytu lub pożyczki w Przeworsku? Serdecznie zapraszamy do naszego biura. U nas znajdziesz wiele ofert nie tylko banków ale również innych instytucji finansowych. Doradca bezpłatnie pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. 

Poproś o kontakt

Kredyty Przeworsk - kontakt

Opinie z Facebook

Grunwaldzka Kredyty
5.0
powered by Facebook
Michalina Przemek
Michalina Przemek
2016-05-29T08:07:45+0000
Polecam 🙂 Szczególnie osobom, dla których kwestie pożyczek, czy kredytów wydają się skomplikowane i boją się same... podjąć decyzję 😉read more
Domański Mateusz
Domański Mateusz
2016-05-26T14:17:52+0000
Prawdziwi profesjonaliści, którzy chętnie pomagają oraz szczegółowo tłumaczą warunki 🙂 Szczerze polecam 🙂
Marek Karolak
Marek Karolak
2016-05-25T11:30:14+0000
Polecam 🙂
Tomasz Małysz
Tomasz Małysz
2016-05-24T16:40:48+0000
Jak ktoś potrzebuje pieniędzy i szuka sprawdzonej firmy, to szczerze polecam. Wszystko załatwione szybko, bezpiecznie i... z pomocą doradcy. Ja jestem bardzo zadowolony.read more
Róża Woźniak
Róża Woźniak
2016-05-20T10:45:58+0000
Wszystkie formalności załatwiono w ekspresowym tempie, dziękuję i polecam 🙂
Izabella Dudziak
Izabella Dudziak
2016-05-18T06:41:30+0000
Życzliwa obsługa, wszystko zrozumiale wytłumaczone. Polecam 🙂
Next Reviews
0 +

Tyle wniosków wysłaliśmy dla naszych klientów

0 +

Tyle umów zostało sfinalizowanych

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia w finansach