Witam serdecznie!!!

Nazywam się Piotr Dziadosz i jestem doradcą w Grunwaldzka KREDYTY. Jest mi niezmiernie miło, że gościsz na naszej stronie. W razie potrzeby chętnie posłużę swoją wiedzą i 10-letnim doświadczeniem w branży finansowej. 

Potrzebujesz bezpłatnej porady? Chcesz wybrać produkt najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań?  Dzwoń śmiało lub przyjdź do naszego biura! Masz moją gwarancję, że dołożę wszelkich starań aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Piotr Dziadosz

Czy jesteś w stanie dokładnie przewidzieć ile energii będzie potrzebował Twój dom za 10 lub 20 lat? Być może powiększy się rodzina, albo zamontujesz klimatyzację?

Jeśli nie znasz odpowiedzi to Innowacyjny System Fotowoltaiki z wykorzystaniem mikrofalowników jest właśnie dla Ciebie! W razie potrzeby powiększysz instalację w dowolnym czasie bez ponoszenia dużych nakładów finansowych!

Fotowoltaika

Nowa jakość instalacji fotowoltaicznych

Instalacje fotowoltaiczne zyskują coraz większą popularność na całym świecie. Są idealnym rozwiązaniem nie tylko na obniżenie rachunków za prąd ale również przyczyniają się do poprawy jakości powietrza. Fotowoltaika daje całkowicie czystą i ekologiczną energię.

Jako, że los naszej planety nie jest naszej firmie obojętny postanowiliśmy poszerzyć naszą dotychczasową ofertę o instalacje fotowoltaiczne. W tym celu podjęliśmy współpracę z firmą Stillo, która posiada ogromne doświadczenie w branży energetycznej a wykonane przez nią instalacje są nowoczesne i przede wszystkim dają gwarancję bezawaryjnego użytkowania przez długie lata.  

Poznaj kilka powodów, dlaczego warto zamówić
u nas instalację fotowoltaiki!

Wieloletnia gwarancja

Wykonawca daje 25 lat gwarancji na panele oraz 12 lat gwarancji na mikrofalowniki z możliwością do nawet 25 lat.

Stabilna firma

Wykonawcą instalacji jest duża ogólnopolska spółka o ugruntowanej pozycji na rynku. Masz pewność, że w przypadku jakiejkolwiek usterki firma wywiąże się z udzielonych gwarancji.

Nowoczesna technologia

Większość firm wykonuje instalację w oparciu o falownik centralny. U nas masz możliwość zakupu instalacji opartej na mikrofalownikach. Dzięki temu każdy moduł pracuje zawsze z maksymalną dostępną mocą.

Szybka realizacja

Zapewniamy szybkie przygotowanie projektu oraz szybki montaż i przyłączenie instalacji.

Fachowe doradztwo

Nasz doradca z przyjemnością pomoże dobrać wielkość instalacji do zapotrzebowania. Pomożemy również w otrzymaniu 5000 zł dotacji z programu "Mój Prąd" a gdy zaistnieje potrzeba sfinansowania fotowoltaiki kredytem to znajdziemy najkorzystniejsze finansowanie.

Sprawdzone ekipy

Ekipy monterskie pracują dla wykonawcy od wielu lat. Dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

Poznaj zalety mikrofalowników

Odbierz 5000 zł dotacji z programu "Mój Prąd"

Kalkulator fotowoltaiki

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij poniższy formularz a w ciągu kilku godzin otrzymasz e-mail z orientacyjną wyceną. Aby otrzymać szczegółową wycenę potrzebujemy nieco więcej informacji. Wtedy skontaktuj się z nami a doradca dokładnie oszacuje Twoje potrzeby i przygotuje ofertę.

Poznaj korzyści jakie płyną z fotowoltaiki

Obsługujemy nie tylko klientów z okolic Przeworska ale również z Jarosławia, Łańcuta, Rzeszowa, Przemyśla... Jesteśmy w stanie obsłużyć klienta z dowolnej miejscowości w Polsce

Mieszkańców Przeworska i okolic serdecznie zapraszamy do naszego biura przy ul. Grunwaldzkiej. Jeżeli mieszkasz daleko a chcesz skorzystać z naszej oferty to nie ma problemu. Formalności takie jak wycena z powodzeniem wykonamy przez internet. Audytu dokona przedstawiciel z Państwa okolicy. Z montażem instalacji fotowoltaicznej również nie będzie problemu. Ekipy montażowe są rozmieszczone po całej Polsce. 

Poproś o kontakt

Kredyty Przeworsk - kontakt

Opinie z Facebook

Grunwaldzka Kredyty
5.0
powered by Facebook
Michalina Przemek
Michalina Przemek
2016-05-29T08:07:45+0000
Polecam 🙂 Szczególnie osobom, dla których kwestie pożyczek, czy kredytów wydają się skomplikowane i boją się same... podjąć decyzję 😉read more
Domański Mateusz
Domański Mateusz
2016-05-26T14:17:52+0000
Prawdziwi profesjonaliści, którzy chętnie pomagają oraz szczegółowo tłumaczą warunki 🙂 Szczerze polecam 🙂
Marek Karolak
Marek Karolak
2016-05-25T11:30:14+0000
Polecam 🙂
Tomasz Małysz
Tomasz Małysz
2016-05-24T16:40:48+0000
Jak ktoś potrzebuje pieniędzy i szuka sprawdzonej firmy, to szczerze polecam. Wszystko załatwione szybko, bezpiecznie i... z pomocą doradcy. Ja jestem bardzo zadowolony.read more
Róża Woźniak
Róża Woźniak
2016-05-20T10:45:58+0000
Wszystkie formalności załatwiono w ekspresowym tempie, dziękuję i polecam 🙂
Izabella Dudziak
Izabella Dudziak
2016-05-18T06:41:30+0000
Życzliwa obsługa, wszystko zrozumiale wytłumaczone. Polecam 🙂
Next Reviews
0 +

Tyle wniosków wysłaliśmy dla naszych klientów

0 +

Tyle umów zostało sfinalizowanych

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia w finansach