Dziękuję serdecznie za zapis na konsultację. Wkrótce do Ciebie zadzwonię...

Jeśli jesteś osobą, która nie odbiera połączeń z nieznanych sobie numerów to zapamiętaj, że będę dzwonił z numeru  507 345 024. Najlepiej dodaj sobie już teraz ten numer do kontaktów w swoim telefonie, tak abyś wiedział że to połączenie ode mnie.

W podziękowaniu za to że zapisałeś się do mnie na bezpłatną konsultację zdradzę Ci pewien sekret. Czy wiedziałeś o tym, że za założenie konta w banku możesz otrzymać 200 zł? 

Kiedyś oglądałem jakiś filmik na You Tube dotyczący oszczędzania. Tak się tym filmem zainspirowałem, że stwierdziłem iż od początku roku 2020 zacznę ograniczać swoje wydatki. Przejrzałem wszystkie swoje rachunki i wyszło mi, że gdybym z kilku rzeczy zrezygnował to śmiało zaoszczędziłbym rocznie jakieś 2000 zł. Spojrzałem wtedy, że moje konto bankowe kosztuje mnie 3 zł miesięcznie więc łatwo było policzyć, że gdy znajdę konto bez opłat to zaoszczędzę rocznie 36 zł. Niby niewiele ale zawsze coś 🙂 

Znalazłem bank który nie będzie naliczał mi opłat i otworzyłam tam konto przez internet. Jakiś czas później było miłe zaskoczenie. Przeglądając historię konta zauważyłem, że bank przelał mi w sumie 200 zł. Okazało się, że nieświadomie spełniłem warunki promocji. Wystarczyło kilka razy zapłacić kartą i mieć jakieś tam niewielkie wpływy, żeby otrzymać od banku 200 zł.

Dzisiaj sprawdziłem czy ta promocja jeszcze trwa i się okazuje że do jej końca pozostało: 

Jesteś ciekaw który bank rozdaje po 200 zł? Chcesz poznać szczegółowe warunki? Tutaj nie opiszę, aby nie przedłużać tego posta. To miało być tylko podziękowanie za zapis, a jak zwykle się rozpisałem… Poniżej masz przycisk prowadzący bezpośrednio do banku i warunków promocji:

0 +

Tyle wniosków wysłaliśmy dla naszych klientów

0 +

Tyle umów zostało sfinalizowanych

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia w finansach