Witam serdecznie!!!

Nazywam się Piotr Dziadosz i jestem doradcą w Grunwaldzka KREDYTY. Jest mi niezmiernie miło, że gościsz na naszej stronie. W razie potrzeby chętnie posłużę swoją wiedzą i 10-letnim doświadczeniem w branży finansowej. 

Potrzebujesz bezpłatnej porady? Chcesz wybrać produkt najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań?  Dzwoń śmiało lub przyjdź do naszego biura! Masz moją gwarancję, że dołożę wszelkich starań aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Piotr Dziadosz

"Skorzystaj z DARMOWEJ konsultacji z doświadczonym doradcą i ciesz się pożyczką idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb! Teraz uproszczona procedura. Nie ważne czy pożyczasz 5000 PLN czy 60 000 PLN nie musisz przedstawiać dokumentów dochodowych!"

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań brzmi twierdząco to umów się ze mną na BEZPŁATNĄ konsultację.

*Twoje dane są bezpieczne

Po zapoznaniu się z Twoją sytuacją realnie ocenię czy masz szansę na otrzymanie pożyczki. Przedstawię możliwe rozwiązania. Wprowadzę dla Ciebie wniosek o pożyczkę. Wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na Twoje pytania.  

Zrobię wszystko co w mojej mocy abyś odzyskał spokój i otrzymał pieniądze, które pozwolą Ci na opłacenie pilnych wydatków lub realizację planów i marzeń. Za moją pomoc nie zapłacisz ani złotówki.

Przez 10 lat zdobywałem doświadczenie w branży finansowej i znam wymagania większości instytucji finansowych. Z przyjemnością wykorzystam swoją wiedzę i doświadczenie aby pomóc Ci otrzymać finansowanie.

Dlaczego miałbyś skorzystać z mojej pomocy skoro w internecie jest tyle banków i firm do których możesz wysłać wniosek samodzielnie? Dlatego, że w internecie spośród wielu ofert jest bardzo niewiele firm, które uczciwie podchodzą do tematu. Większość ofert z internetu ma na celu sprzedanie Twoich danych osobowych, lub wyłudzenie od Ciebie pieniędzy.

Niektóre nieuczciwe firmy każą sobie przesłać drogiego SMS-a lub wpłacić jakąś kwotę przed wypłatą pożyczki. Po zrealizowaniu ich prośby zwykle kontakt się urywa…

Jedna z klientek zanim trafiła do mnie, wysłała internetowy wniosek do jednej z firm rzekomo udzielających pożyczek. Nie otrzymała pożyczki ale w ciągu najbliższych godzin odebrała kilkadziesiąt telefonów z rozmaitych banków i firm a jej skrzynka mailowa została dosłownie zasypana spamem. Internetowy „pożyczkodawca” sprzedał jej dane do wielu instytucji a część z nich sprzedało je dalej i tak błędne koło się rozpędziło.

Inny z klientów trafił na uczciwą firmę lecz nie udzielono mu pożyczki. Kilka dni później przyszedł do mnie i otrzymał w tej samej instytucji ofertę na 9800 zł. Czy wzrosła jego zdolność kredytowa? Nie. Klient miał kilka dochodów. Wypełniając wniosek przez internet nie wiedział, że ten pożyczkodawca pozwala na łączenie dochodów i wpisał jedynie wynagrodzenie z umowy o pracę w kwocie 2300 zł. Jako, że miał już kilka wcześniejszych pożyczek to nie wyszła mu zdolność kredytowa. Podczas wizyty u mnie zsumowaliśmy również jego pozostałe dochody z tytułu umowy o dzieło i wynajmu kawalerki. Jego dochód wzrósł do prawie 5000 zł. Z tym dochodem bez problemu otrzymał ofertę.

Korzystając z mojej pomocy nie doświadczysz tych przykrych sytuacji. U mnie zawsze wiesz, gdzie wprowadzam dla Ciebie wniosek oraz jakie są szanse na otrzymanie wsparcia. Współpracuję tylko ze sprawdzonymi bankami i instytucjami finansowymi w których moi klienci nie raz już otrzymali finansowanie.

Szukając pożyczki „w ciemno” możesz nieświadomie zmniejszać sobie szanse na jej otrzymanie. Większość firm pożyczkowych i wszystkie banki robią zapytanie w Biurze Informacji Kredytowej i kilku innych bazach dłużników. Im jest więcej zapytań w krótkim czasie tym mniejsza jest szansa na otrzymanie pożyczki w kolejnej firmie. Jeżeli źle trafisz przez pierwsze kilka wniosków to kolejne mogą zostać odrzucone tylko dlatego, że wcześniej było dużo zapytań w BIK. Jeśli występuje u Ciebie taka sytuacja to wiem jak usunąć te zapytania i chętnie Ci w tym pomogę.

Zdarzają się też sytuacje kiedy to w danym banku lub innej instytucji finansowej chwilowo spada przyznawalność. Wprowadzając wiele wniosków dla swoich klientów widzę która z instytucji ma „tendencję spadkową” i nie wyślę tam Twojego wniosku.

Jest 2 rodzaje klientów, którzy nie powinni korzystać z moich usług:

W każdym innym przypadku możesz liczyć na moją pomoc. Umów się na bezpłatną konsultację podczas której:

0 dni

Na odstąpienie od umowy

Jestem przekonany że będziesz zadowolony z mojej pomocy i wybranego rozwiązania. Gdybyś jednak z jakiegokolwiek powodu chciał odstąpić od umowy to w ciągu 14 dni od jej podpisania możesz to uczynić. Gdybyś nie wiedział jak to zrobić – przyjdź do mnie. Pomogę wypełnić stosowny dokument. Wielu doradców swoim klientom nie wspomina o tym, że mają do tego prawo. U mnie jest inaczej…

Teraz czas na Twoje działanie… Wyślij formularz i umów się na darmową konsultację! Rozmowa ze mną nic Cię nie kosztuje ani do niczego nie zobowiązuje. Zaproponuję rozwiązanie a Ty podejmiesz decyzję czy chcesz skorzystać… Nigdy nie wywieram żadnej presji na swoich klientów ani nie ponaglam. U mnie to klient ostatecznie decyduje czy chce skorzystać z zaproponowanego przeze mnie rozwiązania.

Opinie z Facebook

Grunwaldzka Kredyty
5.0
powered by Facebook
Dusan Ullic
Dusan Ullic
2022-02-21T08:01:59+0000
Potrzebujesz prawdziwego pożyczkodawcy, skontaktuj się z tym adresem e-mail poniżej oceaniclendersplc@outlook.com lub... WhatsApp pod numerem +18552127002, aby uzyskać więcej informacji.read more
Michalina Przemek
Michalina Przemek
2016-05-29T08:07:45+0000
Polecam 🙂 Szczególnie osobom, dla których kwestie pożyczek, czy kredytów wydają się skomplikowane i boją się same... podjąć decyzję 😉read more
Domański Mateusz
Domański Mateusz
2016-05-26T14:17:52+0000
Prawdziwi profesjonaliści, którzy chętnie pomagają oraz szczegółowo tłumaczą warunki 🙂 Szczerze polecam 🙂
Marek Karolak
Marek Karolak
2016-05-25T11:30:14+0000
Polecam 🙂
Tomasz Małysz
Tomasz Małysz
2016-05-24T16:40:48+0000
Jak ktoś potrzebuje pieniędzy i szuka sprawdzonej firmy, to szczerze polecam. Wszystko załatwione szybko, bezpiecznie i... z pomocą doradcy. Ja jestem bardzo zadowolony.read more
Róża Woźniak
Róża Woźniak
2016-05-20T10:45:58+0000
Wszystkie formalności załatwiono w ekspresowym tempie, dziękuję i polecam 🙂
Izabella Dudziak
Izabella Dudziak
2016-05-18T06:41:30+0000
Życzliwa obsługa, wszystko zrozumiale wytłumaczone. Polecam 🙂
Next Reviews
0 +

Tyle wniosków wysłaliśmy dla naszych klientów

0 +

Tyle umów zostało sfinalizowanych

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia w finansach